Тютюн Creepy (Крипі) ButterBeer (Вершкове печиво) 250г
| Характеристики | |
| Вес | 250 гр |
| Димність | Велика |
| Країна виробник | Україна |
| Міцність тютюну | Міцний |
| Нарізка | Середня |
| Смак | Вершкове печиво |
Creepy ButterBeer 250 г — це густий, теплий десертний аромат із характером справжньої випічки. У центрі композиції — розсипчасте вершкове печиво з карамельно-цукровою ноткою та м’яким кремовим фоном. Смак не різкий і не надто солодкий: він щільний, об’ємний і «тягучий», з довгим післясмаком, який нагадує свіжу кондитерську глазур.
Тютюн для кальяну Creepy (Крипі) ButterBeer у фасуванні 250 г — вигідний варіант для тих, хто часто курить або працює в кальянному закладі. Велика упаковка дозволяє стабільно використовувати улюблений десертний смак у міксах із горіхами, шоколадом, ваніллю або навіть легким холодком для контрасту.
Суміш добре тримає жар, рівномірно прогрівається та дає густий, насичений дим без гіркоти. Якщо ви шукаєте тютюн для кальяну ButterBeer 250 г купити в Україні з вираженим кондитерським профілем — Creepy Вершкове печиво стане сильним вибором для любителів солодких, теплих і глибоких ароматів.
| Характеристики | |
| Вес | 250 гр |
| Димність | Велика |
| Країна виробник | Україна |
| Міцність тютюну | Міцний |
| Нарізка | Середня |
| Смак | Вершкове печиво |
Схожі товари
Тютюн для кальяну Spam (Спам) Апельсин - Мандарин 200 гр
Тютюн для кальяну CULTt Strong DS08 Orange Lime Mint (Апельсин, Лайм, М'ята) 100 гр
Тютюн для кальяну CULTt Strong DS86 Pomegranate Drink (Гранатовий напій) 100 гр
Тютюн для кальяну CULTt Strong DS70 Barberry (Барбарис) 100 гр
Тютюн для кальяну CULTt Strong DS107 Eldersmoke (Лайм, апельсин, бузина, лід) 100 гр
Тютюн Creepy (Крипі) Berry Mojito (Чорниця, Малина, Лайм, М'ята) 250г
UA
RU