Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Щипці для кальяну Blade analog

Щипці для кальяну Blade analog

160.00 грн.Без ПДВ: 160.00 грн.
Щипці для кальяну Embery LongTongs Black

Щипці для кальяну Embery LongTongs Black

365.00 грн.Без ПДВ: 365.00 грн.
Щипці для кальяну Embery LongTongs silver

Щипці для кальяну Embery LongTongs silver

365.00 грн.Без ПДВ: 365.00 грн.
Щипці для кальяну Embery Tongs black

Щипці для кальяну Embery Tongs black

250.00 грн.Без ПДВ: 250.00 грн.
Щипці для кальяну Embery Tongs Envy

Щипці для кальяну Embery Tongs Envy

350.00 грн.Без ПДВ: 350.00 грн.
Щипці для кальяну Embery Tongs Gold

Щипці для кальяну Embery Tongs Gold

310.00 грн.Без ПДВ: 310.00 грн.
Щипці для кальяну Embery Tongs silver

Щипці для кальяну Embery Tongs silver

250.00 грн.Без ПДВ: 250.00 грн.
Щипці для кальяну Sky Hookah

Щипці для кальяну Sky Hookah

350.00 грн.Без ПДВ: 350.00 грн.
Продано

Щипці для кальяну. Особливості вибору і популярні моделі

Для зручності користування кальяном було придумано багато різноманітних аксесуарів. Вони все істотно спрощують процес приготування і куріння наргиле. Особлива увага приділяється забиванню і розігріву тютюну. Це проводиться за допомогою вугілля, яке розігрівається на плитці, а після укладається на чашку. Для спрощення утримування палива використовуються щипці для кальяну. З їх допомогою можна безпечно і швидко розігріти вугілля.

Як розпалюють вугілля?

Процес розігрівання безпосередньо пов'язаний з особливостями вугілля. Деяке паливо швидко розпалюється, а інше повільно. У побутових умовах для цієї мети використовують електричну і газову плитку. Деякі користувачі набувають спеціальні плитки, які володіють не високою потужністю і рівномірно прогрівають вуглинки. На природі або далеко від дому застосовують спеціальні пальники або запальнички. Незалежно від того, яким способом буде прогріватися вугілля, користувачеві потрібні будуть щипці для кальяну. З їх допомогою можна міцно утримувати сировину і переносити на потрібне місце. Також вони допомагають при запалюванні. З їх допомогою перевертаються вуглинки. Без цього аксесуара просто не обійтися.

Які краще купити щипці для кальяну?

Подібне пристосування призначене для безпечної роботи з вугіллям. Воно створюється зі спеціальної сталі, що володіє високою жаростійкістю і міцністю. У зв'язку з великою популярністю курильних апаратів, виробники стали пропонувати різні моделі:
  • Прості. Вони мають стандартний дизайн. У них немає ніяких додаткових пристосувань. Вони використовуються виключно для маніпуляцій під час приготування наргиле.
  • Подовжені. Такі моделі створені не тільки для вугілля, але також і для накладання тютюнової суміші в чашу. Користувач може не турбуватися за те, що обпече руки.
  • З шилом. Подібне виріб в конструкції мають шило. Це дозволить швидко і ефективно робити і прочищати дірочки у фользі. Шило завжди буде під рукою і не загубиться, що спростить процес експлуатації.
  • З молоточком. Цей виріб корисний і надійний в роботі. З його допомогою можна спростити процес розбиття вугілля на кілька частин. При цьому не утворюється сміття!
Якісні щипці для кальяну повинні володіти певними показниками. Новачки можуть не розумітися, але люди з досвідом відразу знайдуть відповідну модель. Спочатку краще попрацювати з більш жорсткою підставою. Основа повинна бути тоншою донизу. Довжина такого приладу дорівнює в межах 17-25 см. Ціна на нього залежить від розміру і допоміжних конфігурацій. Виробники (Blade, Embery, Amy і т.д.) дуже часто додають чохол, який підвищує вартість. Він також спрощує процес зберігання і транспортування. Витончені користувачі можуть купити аксесуари з додатковою фірмовою гравіюванням. Такі екземпляри підійдуть на подарунок. Вони коштують дорожче, але виглядають стильно і незвично. Любителі кальянів зможуть оцінити такий подарунок.

З чого створюються щипці для кальяну?

У продажу можна побачити різноманітні моделі аксесуарів. Вони виробляються з добірної сталі і сплавів, що володіють стійкістю до високих температур. Нержавіюча сталь є найпопулярнішою. Цей матеріал володіє високою температурою плавлення, більш +1500 ° С. Також вона стійка до впливу вологи. Єдиним мінусом моделей вважається невелике почорніння на кінчиках. Це відбувається через постійне торкання з розпеченим вугіллям. Також метал швидко нагрівається. Укладання і заміну вугілля потрібно проводити швидко, щоб не обпекти руки. Деякі виробники вирішили потурбуватися про користувачів і створюють моделі з терморучкамі. На практиці зустрічаються моделі з кольорових і дорогих сплавів. Варіантів багато і всі вони володіють певною естетикою і зручністю застосування. Професіонали рекомендують купити аксесуар в середньому ціновому сегменті. Вони міцні і не будуть нагріватися сильно в області утримування рукою.

Популярні моделі

У каталозі можна побачити різноманітні пристосування. Вони можуть відрізнятися за розміром, матеріалу, дизайну, оформлення. До найпоширеніших належать:
  • Blade Hookah. Даний виробник пропонує продукцію з унікальним дизайном. Вона комфортна в користуванні. Оптимальна довжина становить 23 см. Головною особливістю Blade вважаються зубчасті наконечники. Вони не дозволять вугіллячкам впасти з рук. Завдяки наскрізним отворам прилад може бути укладений в будь-якому місці. Всi щипці від Blade продаються в індивідуальній упаковці. Пристосування зручно вкладається в руці і не вислизають під час роботи.
  • Embery. Новий виробник кальянів і аксесуарів пропонує сучасні моделі. Все щипці для кальянів створюються з нержавіючої талі. Інструменти Embery мають стриманий дизайн. Застосування спеціальної сировини гарантує практичність, довговічність і пружинистість. Вони дуже легкі і добре утримуються в руці. Для стиску потрібно докласти мінімум зусиль. З Embery приготування кальяну принесе справжнє задоволення.
  • Amy. Німецька компанія швидко зарекомендувала себе, як виробника високоякісної кальянної продукції. Моделі Amy представлені в стандартному дизайні. Донизу інструмент звужується. У продажу також є Amy з прогумованою ручкою і без неї. Професійне пристосування часто йде в наборі з кальяном, але його можна придбати окремо!

Де краще купити аксесуари для кальяну?

В інтернет магазині «Tabakoff» представлений великий вибір будь-яких пристосувань від кращих компаній. Тільки тут можна купити недорого будь-які інструменти в роздріб і оптом. На сайті представлені відгуки від реальних покупців. Вони допоможуть визначитися з вибором і упевнитися у високій якості обслуговування. Доставка проводиться не тільки в Київ і великі міста, але також в будь-який куточок України.