Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Тютюн для кальяну Nakhla Orange (Апельсин) 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Orange (Апельсин) 50 гр

70.00 грн.Без ПДВ: 70.00 грн.
Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

70.00 грн.Без ПДВ: 70.00 грн.
Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

70.00 грн.Без ПДВ: 70.00 грн.
Продано

Тютюн для кальяну Нахла — димна суміш для любителів міцнішого

Незважаючи на величезну різноманітність брендів і видів у наш час, тютюн для кальяну Нахла найособливіший і найпопулярніший. Його унікальність проявляється не лише в смаку і складі. Цей продукт має багату історію. Якщо нові бренди з'явилися нещодавно, то цей перевірений продукт існує з початку ХХ століття! Людина, яка змішала тютюновий лист з простим гліцерином і патокою навіть не підозрював про такий успіх. Прийшов до нас тютюн для кальяну Нахла з Єгипту, що говорить про його якість. Особливість тютюну проявляється в його насиченості. Цей смак Ви не переплутаєте ні з чим. Навіть незважаючи на його мiцнiсть, він високо цінується найвередливішими споживачами. На відміну від інших видів, в продукті практично не зустрічається сміття, тому забивати кальян можна відразу після розкриття упаковки. Передусім, сировину добре вимочують, що і надає йому незвичайну жаростійкість, яка перевищує показники інших конкурентів. Завдяки цій якості, забити кальян зможе навіть початкуючий курець. Забивається суміш по класиці в стандартну чашу. Також може знадобитися небагато вугілля для більшого розігрівання.

Nakhla тютюн — види і особливості забивання

Окрема лінійка Нахла Мiзо тютюн для кальяну — це унікальний вид. Сюди входить безліч різноманітних фруктових смаків. Недивно, що виключно цей різновид усередині бренду так цінується покупцями. У продукті є присутньою маса переваг :
 • рекордна жаростійкість;
 •  
 • високий рівень мiцнiсть;
 • багато ароматного диму;
 • великий вибір смаків!
Кожному курцеві просто необхідно спробувати Нахла Мiзо тютюн для кальяну. В Україні кальяннi закуповують цю суміш оптом, що говорить про її неймовірну популярність. Також можна почитати відгуки, в яких споживачі розповідають про свої враження. Навіть професійні кальянщики відмічають, що тютюн подобається більше сильній статі. Хоча і прекрасна половина людства цінує його не менше за відмітні смакові властивості. Лінійка Нахла Мiзо тютюн для кальяну не єдина. Існують і інші напрями:
 • Мікс;
 • Класик;
 • Нью;
 •  
 • Шахеризада!
 •  
В них входять поєднані смаки, які мають незвичайний аромат. Найбільш популярні продукти Nakhla тютюн стали смаки: Малина, Чорниця і Флеймс. На думку покупців, вони найбільш насищенi, також не може не радувати їх приємна ціна.

Купити тютюн для кальяну Nakhla Mizo і інші лінійки за приємною ціною

Тютюн добре упакований в герметичний пакет, що знаходиться в коробці, він не дає потрапляти в продукт повітрю і пилу. Сама пачка яскрава, чим відразу привертає увагу. На ній зображений відповідний смак і пальма. Пальма зображена на коробці тому, що Нахла так і перекладається з іноземної мови. З 2013 року здійснюються пачки різних об'ємів: по 25 грам, 50 і найбільша 250 грам. Якщо купити велику упаковку, то ціна вийде значно менше і покупцеві не доведеться переплачувати. Купити тютюн для кальяну Nakhla Mizo і інші різновиди може дозволити собі кожний. Середня ціна за стандартну упаковку досягає 250 рублів. Щоб знайти і купити відповідний смак необов'язково бігати по магазинах. Увесь перелік смаків є на сайті інтернет магазину. Доставка здійснюється в Київ і інші, зручні для покупця міста. Ще приємніша ціна чекає тих, хто придбає суміш оптом.