Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Тютюн для кальяну Nakhla Ice Grape Mint (Айс, Виноград, Мята) 50 гр
Продано
Тютюн для кальяну Nakhla Orange (Апельсин) 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Orange (Апельсин) 50 гр

80.50 грн.Без ПДВ: 80.50 грн.
Продано
Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

80.50 грн.Без ПДВ: 80.50 грн.
Продано
Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

Тютюн для кальяну Nakhla Two Apples 50 гр

80.50 грн.Без ПДВ: 80.50 грн.
Продано

Тютюн для кальяну Нахла — димна суміш для любителів міцнішого

Незважаючи на величезну різноманітність брендів і видів у наш час, тютюн для кальяну Нахла найособливіший і найпопулярніший. Його унікальність проявляється не лише в смаку і складі. Цей продукт має багату історію. Якщо нові бренди з'явилися нещодавно, то цей перевірений продукт існує з початку ХХ століття! Людина, яка змішала тютюновий лист з простим гліцерином і патокою навіть не підозрював про такий успіх. Прийшов до нас тютюн для кальяну Нахла з Єгипту, що говорить про його якість. Особливість тютюну проявляється в його насиченості. Цей смак Ви не переплутаєте ні з чим. Навіть незважаючи на його мiцнiсть, він високо цінується найвередливішими споживачами. На відміну від інших видів, в продукті практично не зустрічається сміття, тому забивати кальян можна відразу після розкриття упаковки. Передусім, сировину добре вимочують, що і надає йому незвичайну жаростійкість, яка перевищує показники інших конкурентів. Завдяки цій якості, забити кальян зможе навіть початкуючий курець. Забивається суміш по класиці в стандартну чашу. Також може знадобитися небагато вугілля для більшого розігрівання.

Nakhla тютюн — види і особливості забивання

Окрема лінійка Нахла Мiзо тютюн для кальяну — це унікальний вид. Сюди входить безліч різноманітних фруктових смаків. Недивно, що виключно цей різновид усередині бренду так цінується покупцями. У продукті є присутньою маса переваг :
 • рекордна жаростійкість;
 •  
 • високий рівень мiцнiсть;
 • багато ароматного диму;
 • великий вибір смаків!
Кожному курцеві просто необхідно спробувати Нахла Мiзо тютюн для кальяну. В Україні кальяннi закуповують цю суміш оптом, що говорить про її неймовірну популярність. Також можна почитати відгуки, в яких споживачі розповідають про свої враження. Навіть професійні кальянщики відмічають, що тютюн подобається більше сильній статі. Хоча і прекрасна половина людства цінує його не менше за відмітні смакові властивості. Лінійка Нахла Мiзо тютюн для кальяну не єдина. Існують і інші напрями:
 • Мікс;
 • Класик;
 • Нью;
 •  
 • Шахеризада!
 •  
В них входять поєднані смаки, які мають незвичайний аромат. Найбільш популярні продукти Nakhla тютюн стали смаки: Малина, Чорниця і Флеймс. На думку покупців, вони найбільш насищенi, також не може не радувати їх приємна ціна.

Купити тютюн для кальяну Nakhla Mizo і інші лінійки за приємною ціною

Тютюн добре упакований в герметичний пакет, що знаходиться в коробці, він не дає потрапляти в продукт повітрю і пилу. Сама пачка яскрава, чим відразу привертає увагу. На ній зображений відповідний смак і пальма. Пальма зображена на коробці тому, що Нахла так і перекладається з іноземної мови. З 2013 року здійснюються пачки різних об'ємів: по 25 грам, 50 і найбільша 250 грам. Якщо купити велику упаковку, то ціна вийде значно менше і покупцеві не доведеться переплачувати. Купити тютюн для кальяну Nakhla Mizo і інші різновиди може дозволити собі кожний. Середня ціна за стандартну упаковку досягає 250 рублів. Щоб знайти і купити відповідний смак необов'язково бігати по магазинах. Увесь перелік смаків є на сайті інтернет магазину. Доставка здійснюється в Київ і інші, зручні для покупця міста. Ще приємніша ціна чекає тих, хто придбає суміш оптом.