Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Мундштук Easy

Мундштук Easy

190.00 грн.Без ПДВ: 190.00 грн.
Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Gold

Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Gold

850.00 грн.Без ПДВ: 850.00 грн.
Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Gold

Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Gold

3790.00 грн.Без ПДВ: 3790.00 грн.
Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Matte Black

Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Matte Black

379.00 грн.Без ПДВ: 379.00 грн.
Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Plished Steel

Мундштук Embery Slim Pike Mouthpiece Plished Steel

379.00 грн.Без ПДВ: 379.00 грн.
Мундштук Feo Wave

Мундштук Feo Wave

320.00 грн.Без ПДВ: 320.00 грн.
Шланг Soft-Touch силиконовый черний

Шланг Soft-Touch силиконовый черний

150.00 грн.Без ПДВ: 150.00 грн.
Продано

Комплектуючі для шланга. Різноманітність вибору і їх особливості

Багато хто впевнений, що кальян є простим пристроєм, що включає в себе кілька частин. Насправді цей прилад має дуже багато комплектуючих. Користувач повинен бути знайомий з конструкцією, збирати кальян і розбирати. Під час експлуатації деякі запчастини потрібно буде замінити. Всі частини наргиле важливі під час куріння, і особлива увага приділяється саме шлангу. У продажу можна знайти найрізноманітніші вироби. Вони виробляються з практичного і модного Soft tuch, але є моделі зі старої гофри. Силіконовий шланг володіє великим рядом переваг, але у кожного матеріалу є свої особливості і недоліки. Щоб купити підходящу модель і мундштук для шланга потрібно оцінити всі «за» і «проти».

Як підібрати трубку для кальяну?

Перед тим, як купити даний аксесуар і комплектуючі до нього, важливо вивчити асортимент, і почитати відгуки. У продажу можна побачити найрізноманітніші вироби, які відрізняються по ряду критеріїв.

Матеріал

Силікон або Soft tuch. Ці два матеріали є найбільш поширеними. Вони прийшли на заміну шкіряним варіантами, які можуть застосовуватися в старі часи. Перші виробники використовували зміїну шкіру, має тільки шокуючий вигляд і величезну ціну. Деякі трубки обшивалися тканиною (оксамитом), але це зовсім не гігієнічно. Запахи і вода просочували тканину, і виріб ставав непридатним для застосування. На замiну класичному варіанту прийшла гофра. Вона стала недорогою заміною шкірі, але швидко псувалася. Силіконові шланги або з Soft tuch стали гідною заміною перерахованих вище моделей. Вони можуть бути матовими і глянсовими. Виробники пропонують різні кольори і наносять свої логотипи, як на силіконовий шланг AMY. З широкого асортименту можна підібрати варіанти з різною довжиною і товщиною. Виріб з Soft tuch погано вбирає запах і не змінює колір. Головне правильно доглядати за ним і після кожного куріння промивати. Для очищення використовувати соду або лимон. Краще уникати застосування хімічних речовин.

Довжина

Під час експлуатації короткі моделі не дуже зручні. Через них виникає ризик перевернути кальян. Дим не встигає охолодитися при проходженні після шахти, що призведе до дискомфорту. Довгі вимагають багато місця і можуть марно бовтатися, а також вони погіршують передачу смаку. Оптимальна довжина силіконового шланга складає від 150 см до 200 см. Максимальну довжину краще використовувати в деяких випадках, з великою компанією або на природі. Для будинку оптимальною вважається 170 см.

Діаметр або ширина

Даний показник хвилює багатьох споживачів. Від нього буде прямо залежати рівень тяги. Розмір може змінюватися від 6 мм до 14 мм. При цьому на якість тяги впливає коннектор для шланга. Він може мати різний діаметр. Якщо він дуже вузький, то ширина трубки ніяк не вплине на рівень тяги. Зовнішній діаметр також чинить серйозний вплив. Якщо він не буде підходити під коннектор, то тоді доведеться використовувати ущільнювачі. Якщо правильно підібрати і купити силіконовий шланг, то можна повноцінно насолодитися процесом куріння наргиле. При виборі потрібно також оцінити всі комплектуючі, від яких також залежить якість куріння.

Основні комплектуючі для шлангів

Мундштуки для кальяну

Даний прилад є завершальною частиною ароматного диму. Він з'єднується зі шлангом, а також контактує з ротом людини. Пристосування є предметом індивідуального користування. Отже, кожен курець повинен обзавестися особистим аксесуаром або ж використовувати одноразові насадки. Це дозволить запобігти передачі вірусів, бактерій, інфекцій та інших захворювань, що передаються зі слиною. Багато публічних закладiв хвилюються про свою репутацію, і тому пропонують мундштуки для кальяну в герметичних упаковках. Завдяки цьому клієнт буде впевнений у безпеці. Мундштук для кальяну застосовується для охолодження пара, і конструкція може бути представлена в різній модифікації:
  • стрижень; бочок; конус; і т.д!
В якостi матеріалiв використовують:
  • дерево. Підходить для індивідуального користування. Усередині мундштука для кальяну знаходиться металева трубка для більш ефективного охолодження;
  • скло є крихким і витонченим варіантом. Воно не вбирає запахи;
  • пластмаса вважається універсальною і недорогою;
  • сталь і металеві сплави — довговічні і зручні варіанти!
У продажу на «Tabakoff» представлені одно- і багаторазові мундштуки для кальянів. Вони відрізняються за способом кріплення. Перші можуть купити кальянні заклади за низькою ціною, а другі підходять для власників курильних пристроїв. В інтернет магазині можна побачити мундштук Embery, мундштук Sky hookah і інших брендів.

Клапани, перехідники та конектори для шланга

Будь-який механізм складається не тільки з великих деталей, але також і допоміжних дрібних елементів. Так для стабільного і надійного функціонування наргиле важливо дбати про дрібнi деталi. Якщо вони виходять з ладу, то можна з легкістю замінити і продовжувати користуватися апаратом. До функціональних допоміжних елементів відносяться:
  • коннектор для шланга. З його допомогою з'єднується трубка з самим кальяном. Він грає роль порту. Від нього буде залежати зручність користування;
  • перехідник. З його допомогою до однієї трубки можна під'єднати одну або ще дві трубки. Насолоджуватися екзотичним ароматом димом буде відразу кілька людей;
  • клапан дозволяє швидко видути застояний дим з колби і знизити температуру в самій чашці!
Щоб створити повноцінну герметичність посудини, багато деталей створюються на різьбі. Вони забезпечують щільне прилягання до трубки і запобігають небажанному проходження диму. З перерахованих вище частин важливою є коннектор для шланга. Від нього буде залежати весь процес куріння.

Де краще купити комплектуючі для шлангів?

В інтернет магазині «Табакофф» представлений широкий вибір кальянної продукції за найвигіднішими цінами. Тут кожен покупець зможе підібрати потрібний аксесуар по потрібним йому критеріям. Продаж проводиться по всій Україні оптом і в роздріб. На складі є великий асортимент продукції. Він може бути швидко відправлений до Києва, Харкова та будь-які інші міста країни.