Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Табак для кальяна Serbetli Berry (Ягоди) black pack 50 гр

Табак для кальяна Serbetli Berry (Ягоди) black pack 50 гр

90.00 грн.Без ПДВ: 90.00 грн.

Тютюн для кальяну Serbetli — унікальний продукт за вдалою ціною

Тютюн для кальяну Serbetli є турецьким продуктом. Спочатку завод робив його тільки для місцевих жителів. У 2012 році товар потрапив на ринок України, Росії і інших країн. На сьогодні тютюн дуже популярний, у нього немає аналогів і він унікальний. Різноманітність смаків і доступна ціна роблять продукт доступнішим, ніж багато інших. Товар активно використовується у барах і домашніх умовах. Тютюн для кальяну Serbetli удосконалюється з кожним роком, що робить його ще більше затребуваним. Головним достоїнством суміші є її смаки. З 2014 року їх число досягло 60, хоча ще зовсім нещодавно було всього 20. Палиться вона дуже легко і відразу можна відчути натуральний смак і ні краплі хімії. Робиться продукт на основі меду, що додає йому вишуканість і солодкуватість.

Щербет тютюн — витончена мiцнiсть і широка лінійка смаків

Щербет тютюн має фруктові, ягідні, мiксованные напрями. Одні з найзнаменитіших смаків:
  • Lemon;
  • Srawberry;
  • Big Bob!
Смаки можна розділити на підгрупи, як і у інших брендів. Звичайно, це і фруктові насичені смаки, соковиті ягоди, солодкі десерти і незвичайні поєднання. Ви також можете самостійно змішувати види з іншими фірмами. В цьому випадку тютюн невибагливий і універсальний. Відмінними вважаються фрукти і ягоди з м'ятою, можна мiксовать фрукти між собою і теж вийде гідний смак. Перераховувати аромати і достоїнства можна дуже довго, але доки ви не покурите суміш самостійно, не зможете зрозуміти, що якості суміші задовольняє усі ваші смакові переваги. Serbetli тютюн для кальяну має попит як у чоловічої статі, так і у жіночого. Все тому що він має середню мiцнiсть. Тютюн дуже довго вимочують, тому просочення в нім досить. Листи великі, але це легко виправити подрібнивши суміш на власний розсуд. Продукт неможливо зіпсувати навіть при сильному нагріві. За рахунок високої вологості і рівня жаростійкості ви отримаєте довгограючу дію, і кальян може радувати вас насиченим смаком навіть упродовж 60 хвилин і більше. Диму достатнього багато, що безумовно подобається багатьом споживачам. Завзяті курці і вередливі покупці не завжди задоволені м'якістю і із цього приводу залишають відгуки. Виробники приймають це до відома і збираються випускати новий терпкіший смак, який задовольнить переваги усіх споживачів.

Купити тютюн для кальяну Щербет в зручному об'ємі в інтернет магазині

Serbetli тютюн для кальяну передбачений в різних об'ємах. Зустрічаються 50, 125 грам і найбільша вага — половина кілограма. Ціна за високу якість зовсім смішна, тому купити тютюн і насолодитися тонким смаком можуть дозволити собі усi без виключення. Виглядає коробка з продуктом дуже привабливо і яскраво. Красивий напис, картинка з відповідним смаком і широка колірна гамма. Усередині картонної коробки знаходиться щільно закритий пакет. Замовити в Києві можна будь-який об'єм від 50 грам до 0,5 кг. Купити тютюн для кальяну Щербет можна практично скрізь, але ось знайти усю лінійку смаків буде не так просто. Але на сайтах інтернет магазину є присутнім увесь асортимент, а ціна на товар ще нижча! Багато кальянних вже давно закуповують продукт оптом саме таким чином. Тепер і кожен той, хто бажає може купити улюблений смак всього в один клік.