Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Garden (Гарден) Black V.2.0. 6403

Garden (Гарден) Black V.2.0. 6403

1700.00 грн.Без ПДВ: 1700.00 грн.
Продано
Garden (Сирія) Nano Smoke

Garden (Сирія) Nano Smoke

1190.00 грн.Без ПДВ: 1190.00 грн.
Продано
Garden (Сирія) Premium Silver 6202

Garden (Сирія) Premium Silver 6202

2790.00 грн.Без ПДВ: 2790.00 грн.
Продано
Garden (Сирія) Premium SS 6104

Garden (Сирія) Premium SS 6104

2790.00 грн.Без ПДВ: 2790.00 грн.
Продано

Східна казка

Історія кальнокуріння налічує багато століть. Археологи знаходять стародавні прототипи сучасних кальянів на всіх континентах. В Індії, Персії, Ірані, Туреччині, на територіях древніх індійських племен в Америці, в пісках біля русел африканських річок знаходять різноманітні пристрої для куріння ароматних димів. У Європі культура розкурювання шиші придбала популярність в XIX столітті. Сюди перші кальяни привезли британські місіонери. Східна дивина викликала бурхливий інтерес бомонду і аристократії. Але оскільки тютюнові набивання були міцними, викликали кашель та інші неприємні відчуття, цікавість порівняно швидко затихла. Але тютюнова індустрія не стоїть на місці. Сьогодні з'явилися кальянні суміші, які абсолютно не містять нікотину, а сучасні агрегати є більш технологічними і досконалими.

Кальян Гарден — східний колорит в кожній деталі

Знавці кальянного мистецтва з першого погляду розрізняють сирійські, турецькі чи єгипетські наргиле. Для цього достатньо подивитися на малюнок різьблення, який часто прикрашає справжні кальяни. Зовнішній вигляд Garden Hookah вражає плавністю ліній і вигинів, вишуканістю і витонченістю. Купити його можна не тільки для розкурювання, він може стати предметом інтер'єру. Раніше колби робили з глини, прикрашали дорогоцінними металами, камінням, інкрустаціями. Сьогодні можна придбати агрегати, виготовлені з латуні, алюмінію, міді, нержавіючої сталі, товстого скла. Такі матеріали більш довговічні, гігієнічні, зручні в експлуатації. Залежно від комплектації, матеріалів, фірми-виробника вотерпайпи відрізняються за вартістю. Ексклюзивні моделі коштуватимуть дорожче, стандартні -— дешевше. Магазин кальянів Табакофф пропонує широкий спектр різних девайсів для куріння. Тут можна придбати унікальні як дорогі варіанти кальянів, так і бюджетні моделі.

Garden Hookah — безперечні переваги

Сирія є визнаним постачальником якісних наргиле, які користуються попитом у багатьох країнах Європи. Кальянні заклади міста Київ пропонують насолодитися процесом розкурювання ідеального вотерпайпа. Сирійські прилади відрізняються особливою технологією виробництва шахт. Для їх виготовлення використовують легкі, швидко остигаючi сплави. Це сприяє:
 • якісному покуру;
 • легкої тязі;
 • повнiй пердачi смаку при палінні тютюнової суміші!
Завдяки особливостям конструкції, агрегат:
 • швидко збирається;
 • зручно транспортується;
 • має чудовий оригінальний дизайн;
 • відрізняється стійкістю і тривалим терміном використання!
Дивно, але настільки якісний продукт має цілком демократичну вартість. Цей нюанс сприяв зростанню популярності пристрою серед українських курців.

На що треба звернути увагу при покупці пристрою?

Кожен покупець при виборі того чи іншого товару виходить з кількох параметрів:
 • якість матеріалів;
 • ціна;
 • виробник;
 • надійність;
 • зносостійкість;
 • довговічність функціонування;
 • можливість додаткової комплектації!
Для домашнього куріння цілком достатньо компактного приладу, який зручно переносити і зберігати. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена чаша. Глиняний посуд більш рівномірно розподіляє нагрівання і гарантує стабільне горіння тютюнової набивки. Шахта повинна мати достатню довжину, щоб здійснювалося оптимальне її занурення. Її розміри повинні узгоджуватися з габаритами колби: чим вище прилад, тим більшим має бути обсяг колби. Кращий шланг з силікону. Кальян Гарден відповідає високим стандартам якості.

Особливості сирійського преміального наргиле

Сучасний девайс Garden Hookah Premium розроблений на основі російської моделі Hoob. Деталі виготовлені зі зносостійких небитких матеріалів. Нижня частина шахти зроблена з нержавіючої сталі. Це допомагає уникнути корозії, передачi автентичностi смаків тютюну. Блюдце вироблено зі сталі, інші металеві деталі — з анодованого алюмінію. Для колби використовується товсте двошарове скло. Особливість цієї моделі полягає в тому, що 2/3 маси кальяну складає вага колби. Це підвищує її стійкість. Кальяни цієї серії найчастіше продаються повністю укомплектованими. Однак для регулювання рівня жару і стабільного прогріву чаші, експерти кальянної справи рекомендують докупити Kaloud Lotus. Це дозволить в повному обсязі насолодитися кожною миттю покуру.

Чому фахівці вибирають сирійський девайс?

Офіційний сайт бренду розміщує відгуки покупців, які допомагають новачкам вибрати потрібний продукт. Досвідчені курці знають, що діаметр шахти має величезне значення для якості покуру. Чим він більший, тим легше буде тяга. Експерти стверджують, що глиняні чаші, які йдуть в комплекті з кальянами сирійського виробника, найбільш повно передають смак тютюнової набивки. Зовнішнє оформлення і клік-з'єднання шахти і колби дають можливість комфортно використовувати апарат в домашніх умовах.

Де можна придбати наргиле сирійського виробництва?

Магазин кальянів Табакофф пропонує купити якісні вотерпайпи вітчизняних і зарубіжних виробників за найбільш вигідними цінами. Магазин співпрацює тільки з перевіреними фірмами і працює без посередників. Тому вартість товарів досить демократична. Тут працює гнучка система знижок. Можлива адресна доставка покупки за допомогою кур'єрської служби або відправлення товару через відділення пошти.