Телефон для зв'язку +380 73 509 6606

Тютюн для кальяну Dead Horse Mango Lassi (Манго Лассі) 50 гр

Виробник:  4-20
Наявність:  Нема в наявності
210.00 грн.
Характеристики
Вес 50 гр
Димність Висока
Країна виробник Україна
Міцність тютюну Міцний
Нарізка Середня
Смак Манго Лассі

Dead Horse Mango Lassi (Манго Лассі) 50 г — це ніжний десертно-тропічний смак, натхненний популярним індійським напоєм. В ароматі поєднується стигле, солодке манго з м’якою вершково-йогуртовою ноткою, яка робить куріння оксамитовим і дуже комфортним. Смак розкривається плавно: спочатку відчувається соковите манго, а далі з’являється кремовий aftertaste, що додає глибини та балансу.

Тютюн Dead Horse відомий стабільною жаростійкістю, рівномірним прогрівом і густим димом. Аромат тримається протягом усієї сесії, не гірчить і не втрачає насиченості. Формат 50 г ідеально підходить для тестування смаку, домашніх сесій або створення десертних міксів.

Mango Lassi чудово поєднується з кокосом, ваніллю, ананасом, бананом або легким холодком. Це відмінний вибір для тих, хто шукає м’який, солодкий і незвичайний тропічний смак без різкої кислинки.

Характеристики
Вес 50 гр
Димність Висока
Країна виробник Україна
Міцність тютюну Міцний
Нарізка Середня
Смак Манго Лассі

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі товари