Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Тютюн для кальяну Hooligan Healthy (Лимон, Імбир) 30 гр

Тютюн для кальяну Hooligan Healthy (Лимон, Імбир) 30 гр

118.57 грн.Без ПДВ: 118.57 грн.
Тютюн для кальяну Hooligan Panama (Ананас) 200 гр

Тютюн для кальяну Hooligan Panama (Ананас) 200 гр

555.00 грн.Без ПДВ: 555.00 грн.
Тютюн для кальяну Hooligan Panama (Ананас) 30 гр

Тютюн для кальяну Hooligan Panama (Ананас) 30 гр

118.57 грн.Без ПДВ: 118.57 грн.

Новий продукт від Nuahule Group

Саша Гупало і Паша Савинов грунтовно підходять до свого бізнесу. Їх нове дітище - лінійка тютюну, була представлена у березні 2021 року в одній з кальянных мережі Nuahule Smoke в Краснодарі. На момент офіційного релиза Hooligan tobacco були випущені всього три смаки - Healthy, Rap Rose і Turbo, що викликало неоднозначну реакцію аудиторії. Торкалася вона якраз скромного асортименту смаків, але хлопці дружно наділи pocker face і вже до кінця року анонсували вихід нового тютюну. Разом, станом на січень 2022 року тютюн для кальяну Хуліган представлений в дев'яти смаках, про які ми вам і розповімо.

Філософія нового продукту від XLГN Як завжди буває із сміливими брендами, які експериментують зі своїм продуктом і провокують на реакцію власну аудиторію, Nuahule Group не стали прикриватися неправдивою скромністю. Хлопці заявили, що їх тютюн Хуліган не просто складе конкуренцію найбільшим міжнародним брендам, але і дасть їм фору. Смілива заява, че там вже) Озброєні цим посиланням, вони крутим чином оформили Hooligan tobacco - стильні чорні упаковки, фірмові принты і оригінальний стикер усередині кожної пачки.

Бренд націлений на В2С сегмент, тобто на масс-маркет, оскільки в лінійку тютюну для кальяну Хуліган увійшли 7 готових міксів, які віддає перевазі більшість, а також один смак True без фруктової аромки(про нього пізніше). Усі пачки випускаються в однаковому форматі 30-грама, так би мовити на один покур.

Смаки Hooligan tobacco Итак, почнемо з ТОП міксів тютюну Хуліган:

  • 1. Green Queen - поєднання зеленого чаю, пряного меду і найсвіжішої м'яти з самого Марокко. Говорять, не закохатися в цей смак неможливо.
  • 2. Pink - соковиті червоні ягоди, приправлені ніжним мангустином, який, згідно з легендою, подарував людям сам Будда. В міру солодкий, в міру фруктовий і не в міру чудовий.
  • 3. Mystic - явився до нас, щоб довести, що чорниця буває різна. У Хулігана вона не нудотно-солодка, а що обволікає і приємно-кисла.
  • 4. Лove - це ромашково-смородиновий мікс від Хуліган. Можете погадати на "любит-не любить", а можете просто викурити чашку ароматного, ягідно-квіткового коктейля.
  • 5. Panama - ніхто так і не зрозумів, є там ананас або ні, але любити його від цього менше точно не стали. Яскравий тропічний смак, в якому відчуваються усі фарби сонячного літа.
  • 6. Healthy - самий неоднозначний смак в лінійці Хуліган. Представники старої школи від нього в захваті, а молодняк ще не визначився. Але спробувати це дивне поєднання лимона з терпким імбирем однозначно коштує!
  • 7. Rap Rose - іскристий смак малинового лимонаду з пелюстками троянди. Панночки від нього просто мліють, та і бородаті бруталы ні-ні, та і замовляють соковиту малину з легким пряним післясмаком.
  • 8. Turbo - кохана багатьма кавуново-динна жуйка, покуривши яку, хочеться згадати, куди зачіпав свою дитячу колекцію фантиків. Солодкий, тягучий і такий знайомий.

А ось дев'ятий номер в лінійці Хуліган - це свого роду джокер. True - це вже не мікс, а самий як там не є трушный тютюн для кальяну. Це не важкий Сатир з сигарного листа, а в міру міцний тютюн без фруктових аромок для тих, хто любить натуральний смак без оздоб. Що за ціною і де купити тютюн Хуліган Продукт недешевий.

Якщо зайдете у будь-який магазин тютюну, побачите, що ціна Hooligan Tobacco знаходиться приблизно на рівні Дарксайда, а в Україні навіть трохи дорожче. Але, хлопці, Хуліган своїх грошей коштує, як і все, що випускає Nuahule Group. Де купити тютюн Хуліган? Звичайно, в нашому інтернет магазині тютюну(Київ)! Ми вам забезпечимо не лише оперативну доставку, але і найприємнішу ціну.