Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
VZ Hookah (Росія) Brass

VZ Hookah (Росія) Brass

8700.00 грн.Без ПДВ: 8700.00 грн.
Продано
VZ Hookah (Росія) Classic

VZ Hookah (Росія) Classic

4790.00 грн.Без ПДВ: 4790.00 грн.
Продано
VZ Hookah (Росія) Pro

VZ Hookah (Росія) Pro

8790.00 грн.Без ПДВ: 8790.00 грн.
Продано

Стильні і сучасні кальяни VZ Hookah

За останній час в Росії стало з'являтися багато компаній по виробництву кальянної продукції. Користувачів радують не лише створенням тютюнових сумішей, але також новими курильними апаратами. Особливу увагу слід приділити кальянам VZ Hookah за хорошою ціною. Вони робляться в місті Краснодарі під керівництвом Василя Зацаринского. Компанія була утворена не так давно, але нестримно набирає популярність. Виробник в роботі використовує тільки мідь і нержавіючу сталь, що робить кальяни не лише стильними, але також надійними в експлуатації. Купити кальян VZ Hookah можна в магазині «Tabakoff» для інтер'єрів в лофт стилі і інших модних напрямів.

Технічні характеристики кальянів VZ Hookah

Для створення кальянів VZ Hookah використовуються кращі матеріали. Вони гарантують тривалий термін використання. Спочатку можна було купити ВЗ Хука тільки з міді. Перший курильний апарат виглядав помітно і цікаво. Раніше таких ніхто не робив, і тому купити за доступною ціною захотіли багато користувачів. Сьогодні в лінійці представлені не лише мідні, але також і сталеві моделі. Було прийнято рішення внести деякі зміни. Пов'язано це з появою негативних відгуків від деяких користувачів, оскільки вони відчувають «мідний присмак» під час паління. Щоб порадувати користувачів, було прийнято рішення різноманітити продукцію. Тепер можна купити такі моделі:
  • Classic. Ця модель виконана в мінімалістському стилі. Шахта повністю рівна і зроблена з нержавіючої сталі. Конструкція забезпечує створення класичної тяги. Внутрішній діаметр шахти невеликої, 10 мм. На кінці відсутні дифузор;
  • Pandora є новинкою і ціна на кальян не висока. Купити ВЗ Хука зможуть любителі незвичайних моделей. Внутрішня частина шахти зроблена з нержавіючої сталі. Згори вона прикрашена шкіряним обплетенням. Прилад оснащений блюдцем із загнутими краями, що виключає падіння вугілля. Воно міцно кріпиться на шахту. Основа має три частини і шість клапанів для зручності продування. Усі вони з'єднуються трьома гвинтами. Знімний дифузор регулює рівень тяги;
  • мідний. Він стійкий до впливу різних чистячих засобів, рідини і так далі. Кальян зручний і надійний в роботі. На шахті є спіраль, яка встановлена для відведення тепла. Виробник пропонує купити за вигідною ціною цю модель в мініатюрі. Звичайно, можуть виникнути невеликі труднощі у обслуговуваннi, викликані чищенням і миттям, але на якість паління зменшені розміри не впливають;
  • з нержавіючої сталі, яка також добре проявляє себе в експлуатації!
На офіційному сайті виробника можна ознайомитися з усією продукцією. Бренд постійно впроваджує нові ідеї і удосконалює кальяни. Він не стоїть на місці, а розвивається. Про це говорять позитивні відгуки покупців iнтернет магазину «Табакофф».

Висновки

Продукція від VZ Hookah може порадувати не лише відмінною ціною, але також і хорошими робочими параметрами. Усі кальяни мають легку тягу, яка добре поєднується з продуманим зовнішнім виглядом. Особливу увагу слід приділити якісно виконаному зворотньому клапану і системі додавання води без зняття шахти і чашки. Поставляються курильні апарати в крутих скринях. Він там поміщається, як в зібраному, так і в розібраному виді.

Купити ВЗ Хука в інтернет магазині

Сьогодні можна купити за низькою ціною в магазині «Tabakoff» якісні кальяни від російського бренду в Україні. Уся продукція має сертифікати якості і відповідає усім характеристикам, які вказані на офіційному сайті виробника. Якщо купити ВЗ Хука, то замовлення буде відправлено максимально швидко. У інтернет магазині уся представлена продукція в каталозі є в наявності. Доставка проводиться в Київ і будь-які інші міста.