Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Кальян Khalil Mamoon (Египет) Double Kamanja silver

Кальян Khalil Mamoon (Египет) Double Kamanja silver

3790.00 грн.Без ПДВ: 3790.00 грн.
Продано

Єгипетський кальян Khalil Mamoon

Серед досвідчених кальянщиков існує своя градація за якістю конструкцій серед виробників. Одними з найбільш актуальних варіантів є кальяни Khalil Mamoon. Ці вироби багато років підряд вважаються класикою на кальянном ринку, вони робляться в Єгипті вручну, відрізняються високою якістю і при цьому відносяться до бюджетної серії.

Особливості наргиле єгипетського виробництва

Через декілька століть після винаходу традиційної конструкції наргиле, купити кальян Халил Мамун досі можна такий же, як і 100 років тому. Сучасні вироби не поступаються своїм попередникам за якістю і тривалістю терміну експлуатації. Безпосередньо у Єгипті нині робиться тільки металева чаша для курильного приладу діаметром 10-15 мм. Інші деталі замовляються компанією в інших країнах. Вже з готових, ретельно перевірених на відповідність якості деталей майстрами збираються затребувані по всьому світу наргиле. Основні переваги кальянів Khalil Mamoon виглядають таким чином:
  • традиційне ручне складання, яке не одну сотню років використовується на виробництві цього бренду, робить кожен виріб особливим;
  • використання якісних матеріалів (глини, нержавіючої сталі, скла) дозволяє добитися відмінної передачі смаку диму;
  • широкий модельний ряд включає недорогі, але практичні моделі Double Decker, Beast, Kamanja і інші!
Оригінальний зовнішній вигляд виробів подарує багато позитивних емоцій і створить атмосферу східної казки. Такой курильний прилад декорований оригінальними орнаментами або обробкою з каменів, здатний прикрасити собою будь-яке приміщення. Курильний прилад можна замовити в інтернет магазині, щоб піднести другу або колезі в якості подарунка. Справжні поціновувачі густого і ароматного диму тепер точно не залишаться байдужими, побачивши такий оригінальний презент!

Купити кальян Халил Мамун в інтернет магазині за кращою ціною

Раніше наргиле були чимось загадковим, і українці могли їх спробувати тільки в східних країнах під час подорожей. Сьогодні ж купити кальян Халил Мамун можен кожен, хто бажає в інтернет магазині «Табакофф». У каталозі сайту легко зробити вибір за ціною, моделлю наргиле і іншим параметрам. Супутню продукцію або аксесуари на зразок спеціального чохла або сумки, можна придбати окремо. Доставка товару здійснюється як по Києву, так і іншим містам України. Однією з переваг наргиле є те, що придбати цей курильний прилад можна недорого. При цьому якість виробу не розчарує ні новачка, ні досвідченого курця. Купити кальян Халил Мамун можна як для особистого використання в домашній обстановці, так і для розвитку бізнесу на ринку кальянопалiння. Щоб оформити замовлення оптом, варто подзвонити менеджерам інтернет магазину і уточнити знижку. Відмінний відпочинок в тісній компанії і приємні бесіди з єгипетським кальяном Khalil Mamoon гарантовані!