Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Union Hookah Sleek Acril Pink

Union Hookah Sleek Acril Pink

5600.00 грн.Без ПДВ: 5600.00 грн.
Продано
Union Hookah Sleek Acrylic Green

Union Hookah Sleek Acrylic Green

5600.00 грн.Без ПДВ: 5600.00 грн.
Продано
Union Hookah Sleek Coffee

Union Hookah Sleek Coffee

2750.00 грн.Без ПДВ: 2750.00 грн.
Продано
Union Hookah Sleek Gibrit Pink

Union Hookah Sleek Gibrit Pink

6800.00 грн.Без ПДВ: 6800.00 грн.
Продано
Union Hookah Sleek Hohloma HD Red

Union Hookah Sleek Hohloma HD Red

4600.00 грн.Без ПДВ: 4600.00 грн.
Продано
Union Hookah Sleek Volt Paduk

Union Hookah Sleek Volt Paduk

3600.00 грн.Без ПДВ: 3600.00 грн.
Продано

Кальян Union Hookah: безудоганна якiсть та приваблива цiна

Кальяни Union Hookah є гідним прикладом поєднання сучасних технологій і класичного дизайну. Російський виробник виготовляє свою продукцію в Нижньому Новгороді. Вона не так давно дебютувала на вітчизняному ринку, але поступово набирає популярність. Купити Юнион кальян віддають перевагу як новачки, так і користувачі з досвідом. Щоб визначитися з вибором і купити, необхідно дізнатися більше інформації про кальяни Union Hookah.

Розробка і виробництво. З чого все розпочалося?

Засновником бренду є В'ячеслав Курников. У 2014 році він запустив свій новий проект під назвою Smokepie. Вони створювали курильні апарати за індивідуальним замовленням, але справа не отримала популярності. Наргиле такого роду не є затребуваними. Розробникам довелося відмовитися від цієї ідеї, і вони почали працювати над створенням нового бренду. Разом з досвідченими фахівцями вони підібрали оптимальну технологію, і знайшли відмінне поєднання матеріалів і властивостей. У той час на ринку було представлено багато нових східних бренди-одноденок. Популярності їх продукція так і не отримала і вони швидко закрилися. Щоб уникнути подібного завершення діяльності, компанії довелося потрудитися. Вони створили сучасні і унікальні пристрої за оптимальними цінами для усіх курців. Спочатку Юнион кальяни були розроблені тільки для барів в Нижньому Новгороді, як для тест-драйва. Прилади стали актуальними. Сьогодні виробничі потужності розташовуються в Нижньому Новгороді. Продукція створюється на сучасних верстатах. Розробники змінили чаші, збільшили погружную частину шахти і підкоригували коннектор для шлангу. Тепер наргиле від російського бренду стали конкурентоздатними. Вони можуть позмагатися з іноземною продукцією.

Особливості кальянів Union Hookah

На даний момент виробник презентував Hookah тільки у двух моделях — Sleek і Comics. Курильні апарати виділяються своєю чудовою якістю і продуманим дизайном. Сьогодні дуже складно здивувати публіку новинками, і тому виробникам довелося потрудитися. Наргиле надiленi ідеальним поєднанням усіх матеріалів і вигідною ціною. Металеві елементи виконані їх нержавіючій сталі. Для основи використовується імпортний пластик Derlin. Хоча багато творців застосовують капролон, який за своїми характеристиками істотно гірше. Капролон має жовтий колір, а чорним його роблять за допомогою маслонаполнения або графитонапилення. Ці речовини шкідливі і ніколи не використовуються в харчовій промисловості. Робоча температура Дерлина дорівнює +135°З, а капролона +70°С. Особливу увагу слід приділити тязі Юнион кальяну. Багато хто вирішує купити такий курильний пристрій за рахунок рівної тяги. Щоб добитися потрібної характеристики, при проектуванні було проведено багато тестів. Якщо діаметр в межах 14-18 мм створює дуже легку тягу, то при 6 мм — вона занадто туга. Розробники вирішили зупинитися на розмірі в 11 мм. Також на якість тяги впливає невелика різниця між діаметрами мундштука, шланга, коннектора і самої шахти. Під час нагріву з комплектуючих не виділяються шкідливі домішки і забезпечується повноцінна передача смаку.

Конструкція шахти

Під час паління внутрішня частина шахти з нержавіючої сталі нагрівається до +90°С. Метал поглинає частину тепла, і користувач вдихає теплий дим. Особлива увага була привернута декоруванню. Із зовнішнього боку шахта Юнион кальяну прикрашена накладкою з масиву ясена. Його також використали для оформлення мундштука. Деревина є відмінним матеріалом, який ніколи не повторює малюнок. Це робить кожен кальян унікальним і повністю ідентичних не буде. Дерево піддається спеціальній обробці. Воно ретельно полірується і покривається німецькою олією. Подібний захист виключає появу розтріскувань, ушкоджень і розсихання. Накладка Hookah зберігає свій первозданний вид тривалий час. Перш ніж купити, важливо дізнатися, що під час експлуатації вимагається уникати тривалого контакту з водою. Не вимагається залишати шахту у воді надовго. Це може зовсім згубити виріб. Шахту слід помити і протерти сухою ганчіркою.
  • висота шахти у зборі дорівнює 47,5 см;
  • внутрішній діаметр ― 1,1 см;
  • діаметр коннектора дорівнює 1 см!
В наборі з шахтою завжди йде мундштук, для зручності, насолоди естетикою і відчуття тепла деревини. Головною особливістю пристрою є скляна кулька в клапані. З його допомогою проблем з обслуговуванням цього вузла не виникає. Продування здійснюється швидко. Блюдця для кальянів Union Hookah виготовляються за допомогою ротаційного витягу.

Модельний ряд

Російський виробник на сьогодні пропонує дві моделі Hookah за відмінною ціною:
  • Sleek. Ця серія представлена в кольори coffee, black silver, caramel, volt. Ці варіанти стримані і сподобаються усім користувачам. Витончену модель зможуть оцінити любителі класики;
  • Comics ― нова лінійка. По своїй конструкції наргиле не відрізняються від попередніх. Внутрішня частина шахти також зроблена з нержавіючої сталі, а зовнішня — з дерева, яке пройшло обробку. Додатково із зовнішнього боку шахта прикрашена різними малюнками з коміксів. Ця лінійка молодіжна і неординарна. Вона здатна підкреслити індивідуальність кожного курця!
Усi Юнион кальяни виділяються універсальним дизайном. Вони представлені за доступною ціною і кожен той, хто бажає зможе придбати ці апарати.

Де купити кальяни Union Hookah?

Інтернет магазин «Tabakoff» вже тривалий час займається продажем оригінальних вітчизняних і імпортних товарів за найдоступнішими цінами. Тут можна купити Hookah оптом і уроздріб. На сайті представлені багато відгуків, які допоможуть з вибором. Інтернет магазин пропонує тільки кращу продукцію. Вона має сертифікати якості. Асортимент продукціi регулярно поповнюється, і покупці можуть бути в курсі новинок. Доставка замовлення здійснюється в Київ, Дніпро, Харків і будь-які інші населені пункти України.