Телефон для зв'язку+380 68 509 6606+380 73 509 6606
Doosha hookah Basic Black

Doosha hookah Basic Black

4700.00 грн.Без ПДВ: 4700.00 грн.
Doosha hookah (Росія) Black

Doosha hookah (Росія) Black

4200.00 грн.Без ПДВ: 4200.00 грн.
Продано
Doosha hookah (Росія) Black full

Doosha hookah (Росія) Black full

4790.00 грн.Без ПДВ: 4790.00 грн.
Продано
Doosha hookah (Росія) White

Doosha hookah (Росія) White

4790.00 грн.Без ПДВ: 4790.00 грн.
Продано
Doosha hookah (Росія) White full

Doosha hookah (Росія) White full

5090.00 грн.Без ПДВ: 5090.00 грн.
Продано

Переваги російських кальянів Душа

Не так давно на ринку з'явилися у продажу кальяни Душа в магазині «Tabakoff». Бренд є молодим, і виробники роблять все, щоб притягнути увагу покупців. Над створенням наргиле працюють кваліфіковані професіонали. Засновником є Максим Попов. Раніше він був дизайнером в компанії Cosmo Bowl, яка розташовується в Єкатеринбурзі. Уперше про його продукцію заговорили на John Calliano Christmas Sale. Захід пройшов взимку в 2017 році. Дебют був вдалим і перевершив усі очікування. Концептуальний апарат зачепив велику аудиторію, і тепер купити Doosha Hookah вважають за найкраще багато користувачів. Він має великий ряд переваг.

Модельний ряд кальянів Душа

Бренд вибрав своїм символом «зірку Русі». Вона є древнім слов'янським знаком, який був у бога-коваля. Компанія пропонує символічну продукцію. Вона виділяється надійністю. На сьогодні були офіційно представлені такі моделі:
  • Stainless;
  • Wood!
Кожен агрегат унікальний і має свої особливості. Душа Stainless Купити цей пристрій можуть любителі сучасних і міцних приладів. Модель відноситься до нових варіантів. Вона повністю створюється з нержавіючої сталі, через що кальян має велику вагу. Висота кальяну Душа складає 55 см. Це відмінний варіант для використання в спеціалізованих закладах. Він стане доповненням для будь-якого інтер'єру. Працювати з курильним апаратом зручно і не викликає проблем. Завдяки внутрішньому діаметру в 12 мм, дим проходить швидко і безперешкодно. Він віддає частину тепла нержавіючій сталі і охолоджується. Зовні шахта прикрашена декоративною вставкою з поліацеталя. Для регулювання рівня тяги передбачений дифузор. Технологія продування перероблена, що полегшує процес експлуатації. Душа Wood Перша модель нового бренду, яка вже була змінена. Вона зазнала масштабні зміни, і конструкція була модернізована в кращу сторону. Виробник врахував усі відгуки користувачів. Кожен той, хто тепер бажає, може купити за доступною ціною кальян Вуд і насолоджуватися процесом експлуатації. Шахта створюється з нержавіючої сталі. У роботі використовується тільки марка AISI 321. Внутрішній діаметр збільшений до 14 см, що гарантує ефективне охолодження диму. Таку шахту зручно прочищати після паління. Із зовнішнього боку вона прикрашена вставкою з ясена, забарвленого спеціальною фарбою. Між двома вставками знаходиться нержавіюче кільце. До конструкційних особливостей кальяну Душа можна віднести:
  • металевий ковпачок клапана діаметром 12 мм обладнаний пластиковою кулькою для легкого продування;
  • діаметр порту під шланг дорівнює 12 мм і підходить під усі мундштуки;
  • компанія сама виготовляє блюдця, хоча раніше вони замовлялися у іншої компанії;
  • дифузор у вигляді кулі створює гучний звук і робить тягу важкою. Це може не сподобатися любителям тихого паління!
Упаковка кальянів Душа Виробник підходить серйозно до кожного етапу виготовлення, і тому поставляє продукцію в спеціальних упаковках. У інтернет магазині «Табакофф» можна купити Doosha Hookah і відправити його до будь-якого міста країни. Покупець може бути спокійний, що апарат приїде у повній цілості. Брендована коробочка спеціально розділена під кожен елемент. Усередині знаходиться шахта, блюдце, а також буклет і офіційна інструкція з правилами складання. Основні особливості Якщо Ви вирішили купити Doosha Hookah, то необхiдно ознайомитися з усіма його перевагами. Усі кальяни створюються на сучасному устаткуванні і за перевіреною технологією. Колба і шахта виготовляються за допомогою різьблення. Продукцію можна купити за вигідною ціною на подарунок і для особистого користування. Вона прослужить довго і з нею не виникає труднощів. Усі елементи виготовлені зі зносостійкого матеріалу. Вони не потребують спеціальнго обслуговування. Продування здійснюється легко, як і сам процес паління. Кожен користувач залишиться задоволений купівлею і хорошою ціною.

Де купити Doosha Hookah?

Якщо Ви вирішили придбати новий курильний апарат, то вам треба звернути увагу на продукцію російського бренду Doosha Hookah. Вона за своїми експлуатаційними характеристиками не гірше дорогих імпортних варіантів. До того ж ціна приємно порадує будь-якого покупця. Інтернет магазин «Tabakoff» пропонує купити пристрій оптом і уроздріб. Доставка проводиться в Київ і будь-які міста України.